X

Skup nieruchomości Tychy

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Tychy: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Tychy

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań Tychy za gotówkę w 24h

Naszą specjalizacją jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Tychy i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium Skup nieruchomości w Tychy bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Tychy. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Tychy nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z naszym zespołem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew należnych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Godny zaufania skup nieruchomości Tychy

Atrium Skup nieruchomości Tychy - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego zakończenia długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Co skupujemy jako skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne przedsiębiorstwa, tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez eksperta , a prowadzącą do pomocy w spełnieniu wszystkich koniecznych formalności wynikających z przepisów, lub wręcz zablokowania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą dewizą i jednocześnie żelazną zasadą jest płacenie gotówką. Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość zechce wówczas przelewamy umówioną kwotę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Chce sprzedać nieruchomość Tychy z kredytem? Z Atrium to pewne!

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej działalności widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nasze biuro specjalista dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i potwierdzenia woli sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem i obrotem mieszkań w Tychy. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Tychy służymy pomocą w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Tychy, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Tychy najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu potrafią od razu rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu najbardziej uproszczone procedury oraz niezwłoczną i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Tychy Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu środków na podane uprzednio w zapisie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Tychy nie muszą się więc bać , że zostaną oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że jest taka opcja . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią specjaliści w dziedzinie [skupu| skupowania} (nieruchomości| lokali| mieszkań| domów} w , Tychy którzy pracują na obszarze całej Polski i za każdym razem zdołają dotrzeć do Klientów. Należy tylko uprzednio umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Tychy Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedażą lokali w Tychy. Współdziałamy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Tychy Fundamentem naszej aktywności jest sumienność – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę domów wpływa wiele różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta bankowego nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż mieszkania w Tychy możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania umowy . W ten sposób Klient od razu dostaje do ręki ustaloną kwotę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce dostać] {pieniądze przelewem bankowym, wówczas transfer środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem mieszkania w Tychy rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Należy podkreślić] fakt, iż każdą {sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Tychy za gotówkę, trzeba na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy otrzymać we właściwym dla lokalizacji mieszkania w Tychy sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą] dowód osobisty oraz {zaświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie istnieją itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą lokalu w Tychy Wszystkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży lokalu , co nie jest związane z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Tychy jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż domu z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może pomóc w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami mieszkania w Tychy lub dostały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę]. Sprzedaż {mieszkania w Tychy , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż domu w Tychy będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii jesteśmy w stanie ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Tychy . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród pozostałych należy wymienić akt nabycia domu w Tychy czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Tychy ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy domy zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Tychy z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży mieszkań . Trzeba też zdać sobie sprawę, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupowania mieszkań w Tychy polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży lokalu w Tychy, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż mieszkania przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednakże pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat wielokrotnie dokonywaliśmy skupu lokali w Tychy o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny lokali w Tychy są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę zmniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby posiadaczy mieszkań w Tychynasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą być wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Tychy

Polecamy skorzystanie z usług tej firmy! Oboje z mężem po śmierci naszego syna odziedziczyliśmy jego mieszkanie razem z potężnym długiem o którym nie mieliśmy pojęcia. Nieruchomość było ogromnie zadłużona, a lada moment miał ją zająć komornik. Przyznam otwarcie, że nie mieliśmy umiejętności do załatwiania formalności. Znajoma poleciła nam tą firmę. Po kontakcie telefonicznym w czasie dwóch dni dostaliśmy wycenę i zaproponowano nam pomoc w sformalizowaniu sprzedaży. Pan Maciek okazał nam wiele zrozumienia i przygotował za nasza zgodą wszystkie niezbędne dokumenty. Byliśmy u notariusza w ustalonym dniu i po kilku minutach pozbyliśmy się ciężaru.

Milena E.

Też dostałam tu szybką i uczciwą pomoc. Moje mieszkanie w ciągu 1 roku zostało zalane i po części spalone przez pożar. O tyle że przy podtopieniu mogłam pozwolić sobie na remont, a po pożarze nie miałam już takich funduszy. Znajomy polecił mi skontaktowanie się z tą spółką i sprzedaż mieszkania. Nigdy nie zajmowałam się takimi rzeczami więc pierwsza myśl była taka, że nieruchomość po pożarze nie nadaje się do odnowienia. Druga zaś, że zostanę oszukana i otrzymam za nie śmiesznie małą gotówkę. Po spotkaniu z Panią Zofią byłam nie tylko zdumiona, ale i szczęśliwa, że otrzymam fachową wycenę. Nie zawiodłam się. Propozycja, którą przedstawiono mi w ciągu dwóch kolejnych dni była bardzo zadowalająca. Pani pomogła mi też w skolekcjonowaniu wszystkich koniecznych dokumentów i umówiła mnie z notariuszem. Złożyłam podpis na wszystkie dokumenty w ciągu kilku chwil, a pieniądze w ciągu kilku następnych były już na moim koncie. Rekomenduję wszystkim.

Kinga C.

Czytając wszystkie te komentarze zastanawiam się czy jest ktoś kto podjął współpracę z tą spółką i nie jest usatysfakcjonowany z rozwiązania sytuacji. Oznajmijmy sobie prawdziwie,że na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się skupem zadłużonych apartamentów. Niestety większość z nich czyha tylko na potencjalnych klientów, których można okraść i zyskać na ich nieszczęściu. Kiedyś sama o mały włos nie zostałam ofiarą takiej firmy. i pewnie popełniłabym gigantyczny błąd gdyby nie moja siostra która zawczasu zorientowała się, że lokal spółka chciała ode mnie zakupić było o wiele więcej warte niż mi proponowano. I takim sposobem trafiłyśmy na tą firmę. Pracownicy dostarczyli nam obszernych odpowiedzi na wszystkie zapytania i obiecali wysłać w ciągu kilku dni wycenę zadłużonej lokum. Jak obiecali tak zrobili, parę dni później na mojej poczcie znalazła się tak zwanarzetelna wycena mojego zadłużonego lokum. Kwota, którą mi proponowano przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Mówiąc wprost oczy wyszły z orbit. Oferowano mi 2 razy więcej niż w tamtej firmie. Dzięki takiej obiektywnej wycenie mogłam spłacić całe zadłużenie a bardzo duża część gotówki wpłynęłaby na moje konto. Zgodziłam się i poprosiłam o pomoc w przeprowadzeniu kwestii, ponieważ nigdy się na tym zbyt dobrze nie orientowałam. Że tak powiem z uśmiechem na twarzy pani, która obsługiwała moją sprawę orzekła, że wszystkim się zajmie i umówi mnie z notariuszem. Miałam szansę przejrzenia wszystkich papierów , a przy notariuszu mogłam już tylko złożyć podpis. I tak oto dług spłacony a gotówka na moim koncie. I teraz jeszcze morał całej historii: Nie dajcie się oszukać, sprawdzajcie wszystkie spółki a najlepiej wybierzcie tylko z tej wskazywanej przez wielu ludzi, którzy mieli pożytek z ich usług. Pozdrowienia dla wszystkich.

Zuzanna M.

Dzięki tej spółce upłynniłem bardzo szybko swoje lokum. Nie było zadłużone, ale czekała mnie wyprowadzka do innego kraju i zależało mi na szybkości. Dzisiaj jestem bardzo usatysfakcjonowany z tej kooperacji i chcę złożyć podziękowania wszystkim ludziom, którzy mieli w tym swój udział. Wszystkie procedury razem z notariuszem udało załatwić się w ciągu paru dni, czyli tyle ile miałem na spakowanie i kupienie biletu. Nie byłem zmuszony zajmować się oprowadzaniem potencjalnych kupców i ocaliłem na tym dużo czasu. Pieniądze oczywiście dostałam od ręki i mogłem asygnować na wynajęcie lokum w Szwecji. Firma jest super. Polecam.

Jan K.

Dużo osób chcąc upłynnić swoją nieruchomość trafia na wiele problemów. Spieniężenie z lokatorem, spieniężenie zadłużonego nieruchomości, spieniężenie lokalu, którego jesteśmy współwłaścicielami to jest prawdziwie ogromny szkopuł. I w teraz moim przekonaniem tylko taka firma i tylko za jej pośredniczeniem mamy możliwość pozbycia się takich nieruchomości. Tak wprawnym pracownikom nie straszni są nawet komornicy, po normalnie mają ogromne doświadczenie i wiedzą co zrobić w warunkach, gdy grozi nam zajęcie przez komornika. Niekiedy opłacalne jest po prostu zaufać osobie doświadczonej, która ma wyobrażenie o prawie i formalnościach. Nikt nas do niczego nie zmusza, miejmy na uwadze, że to tylko od nas zależy czy zaakceptujemy wycenioną gotówkę czy też nie. Każdorazowo możemy odmówić i zająć się kłopotem osobiście, nieraz spłacając dług, odnawiając mieszkanie lub też sprzedać je samemu.

Wojciech B.

Obsługiwanie ofert typu sprzedam mieszkanie z komornikiem Tychy

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego proponuje najlepszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy zwrócić się do nas by otrzymać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o upłynnienie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie nieruchomości Tychy

Nie wszystkim chce się płacić za ogłoszenia na serwisach internetowych , ani pozwolić zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje chwila, że trzeba szybko odsprzedać posiadaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być kłopot znaleźć stosownego nabywcę , a jeszcze trudniej takiego który zadeklaruje najlepszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Gdy chcesz wystawić udziały w nieruchomości Tychy na sprzedaż

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. tereny dużych miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Tychy. Należymy do bardzo ograniczonego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

kompetentny skup nieruchomości Tychy z lokatorem

Gdy pytamy o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Najpierw całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy potrzebne dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Tychy

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Tychy jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Skup zniszczonych nieruchomości i domów w stanie do wyremontowania Tychy

Czasami zachodzi konieczność szybkiej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji finansowej mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może okazać się czas - są na przykład racy, którzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Pewny skup nieruchomości Tychy - status lidera w całym kraju

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność dopasowania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto wspomnieć , że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Firma skupująca nieruchomości Tychy

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby móc prowadzić skup nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Sytuacja prawna i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Tylko biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Tychy nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!